Šeimos gydytojai
Ema Butkienė
Šeimos gydytoja
Rūta Urmonienė
Šeimos gydytoja
Inga Lapūnienė
Šeimos gydytoja
Laura Tamašauskienė
Šeimos gydytoja
Jekaterina Pečiulienė
Šeimos gydytoja
Loreta Bendikienė
Šeimos gydytoja
Raimonda Zaronskienė
Šeimos gydytoja
Sonata Budnikienė
Šeimos gydytoja
Olga Maižienė
Šeimos gydytoja
Bendrosios praktikos slaugytojos
Loreta Vaškevičiūtė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Živilė Skėrienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Svetlana Baranovskaja
Bendrosios praktikos slaugytoja
Vaida Aleksandravičiūtė
Bendrosios praktikos slaugytoja, Karoliniškių klinikos vedėja
Irina Kasulaitytė-Pilelė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Gerda Geigė-Jermakovienė
Bendrosios praktikos slaugytoja, Viršuliškių klinikos vedėja
Jūratė Juškevičienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Lina Liutkevičienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Medicinos registratorės
Gustė Latyševaitė
Medicinos registratorė
Inga Tatarinovič
Medicinos registratorė
Agnė Vėjalienė
Medicinos registratorė
Viktorija Lozovskė
Medicinos registratorė
Irina Kaminskienė
Medicinos registratorė, registratūros vedėja
Valentina Lysenko
Medicinos registratorė
Laura Mikalauskienė
Medicinos registratorė
VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJAI (PEDIATRAI)
Aurelija Čekuolienė
Vaikų ligų gydytoja (pediatrė), echoskopuotoja
Asta Rudžionienė
Vaikų ligų gydytoja (pediatrė)
AKUŠERIJA IR GINEKOLOGIJA
Yuliia Yermakova
Gydytoja akušerė-ginekologė
Daiva Keršulytė
Gydytoja akušerė-ginekologė
Laima Senkienė
Gydytoja akušerė-ginekologė
Laura Bražėnienė
Gydytoja akušerė-ginekologė
ALERGOLOGIJA IR KLINIKINĖ IMUNOLOGIJA
CHIRURGIJA IR PROKTOLOGIJA
Andrej Aleinikov
Gydytojas chirurgas-proktologas
DERMATOVENEROLOGIJA
Ilona Filatova
Gydytoja dermatovenerologė
Natalja Rostova
Gydytoja dermatovenerologė
DIETOLOGIJA
NEUROLOGIJA
Agnė Stašaitytė
Gydytoja neurologė
ODONTOLOGIJOS KLINIKA
Skaistė Petkauskaitė
Burnos higienistė
Julija Lazauskienė
Gydytoja odontologė
Anželika Jakonienė
Gydytojo odontologo padėjėja
Lolita Ragavičienė
Gydytojo odontologo padėjėja
Eduard Tatarinovič
Gydytojas odontologas
Milda Byčiūtė
Gydytoja odontologė
OFTALMOLOGIJA
Tatjana Belanova
Gydytoja oftalmologė
Milda Šimkutė
Gydytoja oftalmologė
ORTOPEDIJA IR TRAUMATOLOGIJA
Tomas Jonaitis
Gydytojas ortopedas-traumatologas
OTORINOLARINGOLOGIJA (LOR)
Emilija Žinė
Gydytoja otorinolaringologė
Gabrielė Černytė
Gydytoja otorinolaringologė
Greta Stankutė
Gydytoja otorinolaringologė
Raimondas Pliaukšta
Gydytojas otorinolaringologas
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS
Jolanta Zujevič
Medicinos psichologė
Evelina Dirmotaitė
Medicinos psichologė
Evelina Petrauskaitė
Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė
Daiva Naginskaitė
Gydytoja suaugusiųjų psichiatrė, psichoterapeutė
Ramunė Vaitkienė
Gydytoja suaugusiųjų psichiatrė
Algirdas Dambrava
Gydytojas suaugusiųjų psichiatras, psichoterapeutas
REABILITACIJOS, FIZINĖS ir SPORTO MEDICINOS CENTRAS
Viltė Štrapenskaitė
Kineziterapeutė
Kristina Bitinienė
Kineziterapeutė
Brigita Milda Malinauskaitė
Kineziterapeutė
Laura Pivorienė
Ergoterapeutė - masažuotoja
Edita Juškaitytė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Saulius Eidukevičius
Kineziterapeutas, reabilitacijos centro vedėjas
Aušrūnė Borkienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
KARDIOLOGIJA (suaugusiųjų)
Siarhei Kulakou
Gydytojas kardiologas
Vitalijus Kovaliovas
Gydytojas kardiologas
Ramunė Radzevičienė
Gydytoja kardiologė
ULTRAGARSINIAI TYRIMAI
Andrius Čekuolis
Gydytojas echoskopuotojas
Ala Rybalčenkienė
Gydytoja echoskopuotoja
Aurelija Čekuolienė
Vaikų ligų gydytoja (pediatrė), echoskopuotoja
VAIKŲ KARDIOLOGIJA
Monika Daukintienė
Gydytoja vaikų kardiologė
Giedrius Valiulis
Gydytojas vaikų kardiologas
Ramunė Vankevičienė
Gydytoja vaikų kardiologė
Žaneta Drižienė
Gydytoja vaikų kardiologė
VAIKŲ NEUROLOGIJA
Olga Kutuzova
Gydytoja vaikų neurologė
Audronė Černiauskaitė-Smit
Gydytoja vaikų neurologė
VAIKŲ PULMONOLOGIJA
Arūnas Valiulis
Profesorius gydytojas vaikų pulmonolgas